Şirket

Mandarin Gıda Ankara’da yerleşik bulunan ticaret şirketidir. Bizler genel olarak gıda, içecek, kişisel bakım ,makine ve makine parçaları, müteahhitlik, inşaat ve medikal sektörü ile ilgileniyoruz. Dünyanın hangi noktasında olursa olsun, müşterimizin istediği ürünü işinin en iyisi tedarikçilerimizle, en yüksek kalite ve en uygun fiyata tedarik ediyoruz.Gıdada; et, meyve, bitki ve sebze ticaretini yapıyoruz; bu ürünlerin müşteriye ulaştırılmasından biz sorumluyuz. İçecekte meyve suyu ithalatı yapıyor ve doğal maden suyu ve meyve suyunu son alıcıya ulaştırıyoruz.
Mandarin, uluslararası pazarda ithalat ve ihracatta başarıyı yakalamaktadır. Bizler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun hizmeti sağlamaktayız. Mandarin Gıda olarak elektronik ortamda da iş bağlantıları oluşturuyoruz.
Bizler kendi iş metodolojimizi geliştirerek nokta atışı dış ticaret kapasitemiz ile verilerin işlevselliğini göstererek, müşterilerimizle dış ticaret yapabilme becerisi kazandırıyor ve ekonomik verime dönüşümün yolunu açıyoruz.
Biz gıda tedariğinde garantörüz ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Mandarin Gıda müşterilerine kişisel asistanlık hizmeti sunmaktadır bundan başka Mandarin verimliliğe, sonuç odaklılığına ve güvenilirliğe bağlıdır. En iyi çözümler bizim elimizde ve çok geniş bir portföye sahibiz. Müşterimizin istediği markayı istediği ürünlerin üzerine bastırarak da ürün tedariğini en üst kalitede sağlayabiliriz.

 

İletişime Geçin

demo